KONST / Ramar / Ram 4561273
*
nr 456 1273
Ram
med tryck, 51x39
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 mars 2007
kl 16:34:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/3 13:54:14
1
250 kr
10/3 18:17:45
2
200 kr
12/3 14:38:19
3
400 kr
12/3 14:40:09
1
400 kr
12/3 14:40:49
1
450 kr
12/3 14:44:04
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar tryck
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00
-
2080 Oljemålning
Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42
*
Ram
nr 456 1273
Ram
med tryck, 51x39
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 mars 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/3 13:54:14 | 1 | 250 kr |
10/3 18:17:45 | 2 | 200 kr |
12/3 14:38:19 | 3 | 400 kr |
12/3 14:40:09 | 1 | 400 kr |
12/3 14:40:49 | 1 | 450 kr |
12/3 14:44:04 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar tryck
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00 -
2080 Oljemålning
Karin Linde Johnsson, abstrakt komposition. Monogr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:42